استان تهران ، غرب ، فروشگاه اشلی بیوتی

شما میتوانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام ما و خرید اینترنتی از سایت اشلی بیوتی حتی در روزهای تعطیل و در تمامی ساعت ها محصولات مارا خریداری کنید.

سوالی دارید؟

شما میتوانید پاسخ سوالات خودرا در تب های زیر پیدا کنید ، همچنین میتوانید از طریق فرم زیر و با ارسال ایمیل پاسخ خودرا دریافت کنید و با ما در ارتباط باشید .

زمان ارسال سفارش در تهران

دوستان گرامی تهرانی زمان ارسال محصولات ما در دو نوبت صبح و عصر می باشد و سفارش خود را همان روز تحویل خواهید گرفت که در صورت تمایل می توانید پرداخت درب منزل داشته باشید.

ضمانت محصول

تمامی محصولات اشلی دارای کیفیت بسیار بالا می باشد، به همین دلیل از آنجایی که ما اطمینان کافی به تمامی محصولاتمان داریم تصمیم گرفتیم برای شما عزیزان گارانتی مرجوعی بگذاریم که در صورت نارضایتی تا ۴۸ ساعت محصول خود را مرجوع کنید

صفحه ی اینستاگرام اشلی بیوتی

دوستان عزیز اشلی بیوتی، شما می تونید ویدیوها و عکس های محصولات مارو در پیج اینستاگرام دنبال کنید

آدرس پیج اینستاگرام اشلی بیوتی

شرایط بازگشت کالا

در صورتی که محصول انتخابی تان، به دست شما رسید و به هر دلیلی از آن راضی نبودید و یا اشتباه به دست شما رسیده بود به شرط آنکه به هیچ عنوان به مژه چسب نخورده باشد و آن را قیچی نکرده باشید می توانید تا ۴۸ ساعت آن را مرجوع کنید و مبلغ واریزی به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

هزینه ارسال

کلیه محصولات اشلی بیوتی با ارسال رایگان است و شما مشتریان عزیز هیچ گونه وجهی بابت هزینه ارسال پرداخت نخواهید کرد.

فقط برای دوستانی که حومه شهر تهران هستند و برای دریافت سفارششان عجله دارند، ما می توانیم سفارششان را با اسنپ به درب منزل یا تاکسیرانی و اتوبوسرانی محل زندگیشان ارسال کنیم و ۱۵۰۰۰ تومان از هزینه را خودمان پرداخت کنیم. مابقی کرایه با شما دوست گرامی خواهد بود.

اگر هم عجله ای در ارسال سفارش ندارید، به صورت پستی سفارشتان ارسال خواهد شد که برای شما کاملن رایگان خواهد بود.

شرایط ارسال کالا به شهرهایی غیر از تهران و کرج

دوستان گرامی شهرستانی از زمان واریز مبلغ به مدت ۲ الی ۳ روز کاری زمان لازم است تا سفارشتان به دستتان برسد.

دوستان عزیز شهرستان کرج اگر عجله ای در رسیدن محصول مورد نظرتان نداشته باشید می توانیم سفارشتان را با پست ارسال کنیم.

در صورتی که بخواهید سفارشتان همان روز به دستتان برسد ما با اسنپ محصولتان را ارسال خواهیم کرد. در این صورت ۱۵۰۰۰ تومان از هزینه اسال را ما پرداخت خواهیم کرد و مابقی کرایه با شما دوست عزیز خواهد بود

یک ایمیل بفرستید